16 серпня Західноукраїнський національний університет, громадська організація «ТМЖК «Відродження нації»», за підтримки «КримСОС», у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні провели захід “Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами” у Збаразькій міській територіальній громаді.
Учасники отримали інформацію про соціальні виплати та інші види допомог, опанували техніки самодіагностики психологічних станів і пропрацювання наслідків психологічних травм, набутих за часів повномасштабної війни в Україні, дізналися про можливості участі у соціально-культурному житті громади міста Збараж, обговорили проблеми працевлаштування та відкриття власного бізнесу в місті, разом із викладачами кафедри маркетингу будували ком’юніті для ВПО на базі Західноукраїнського національного університету.
В ході майстер-класу «Як відкрити власну справу», який провела Неля Іванечко, учасники у групах генерували ідеї бізнесу, дискутували з приводу переваг і ризиків різних форм ведення бізнесу, методів просування, ціноутворення та збуту.
Метою заходу було посилення соціальної включеності та бізнес-активності внутрішньо переміщених осіб. У заході прийняли участь 30 учасників, які тимчасово переїхали до Збаража з м.Маріуполя, Харківської, Миколаївської, Херсонської областей.
Дякуємо експертам заходу за надзвичайно корисну інформацію для ВПО:
Ганні Ходинчак, начальниці відділу охорони здоров’я та соціального захисту Збаразької міської ради;
Марині Пасєчник, регіональній координаторці ГО «КримСОС» в Тернопільській області;
Нелі Іванечко, менеджерці мережі закладів громадського харчування, доцентці Західноукраїнського національного університету;
Тетяні Надвиничній, психологу, фахівчині по роботі із кризовими ситуаціями, доцентці кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету;
Тетяні Борисовій, завідувачці кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету, тренерці бізнес-груп в ГО «ТМЖК «Відродження націй».