Працевлаштування випускників

Світ до пандемії і після дуже змінився. І ті, хто раніше не вірили, що МАРКЕТИНГ приводить клієнтів і гроші у бізнес, також, кардинально змінили свою думку.

Як отримати клієнта, який купить нашу продукцію і заплатить за наші послуги?

Це запитання стало таки основним для світових і вітчизняних компаній. Так є сьогодні, так буде і надалі. Всі, хто причетний до бізнесу від медицини до ІТ сфери, а також і до політичної сфери, готові платити хороші гроші за маркетинг, якісне проектування і налаштування каналів комунікацій із клієнтом. Адже, саме професіонали сфери маркетингу допомагають будувати бренди, формують лояльність та продають більше як офлайн так і онлайн.
Тому маркетологи сьогодні, завтра і через десятки років будуть дуже затребувані

Освітня програма 075 Маркетинг у Західноукраїнському національному університеті орієнтує студентів на те, що вони зможуть працювати:
Директором з маркетингу
Керівником комерційного відділу
Інтернет-маркетологом
Керівником Інтернет-магазину
Менеджером з продажу
PR-менеджером
SMM спеціалістом
SEO-спеціалістом
Бренд менеджером
Веб-аналітиком (Google Analytics, складання завдання для програмістів і дизайнерів)
Нейродослідником поведінки споживачів
Стратегом
Таргетологом
Контент-маркетологом
Копірайтером
Інфлюенс-маркетологом (блогерство)
Візуалізатором і дизайнером бренду
Івент-маркетологом (організація подій)

Ми вчимо кожного студента таким чином, щоб він володів всіма переліченими компетентностями цих новітніх професій Маркетолога

Крім того, моніторинг вакансій маркетолога показує нам, що сфера ІТ потребує все більше і більше спеціалістів. Це – четверта промислова революція. Ера штучного інтелекту. І цей тренд не змінити.
Ми не вибираємо часи, в яких жити.
Ми можемо лише навчитися жити у такі цікаві часи, які обрали нас.
Ми можемо підготувати спеціалістів-маркетологів для сфери ІТ.
Спільно із Світланою Дробчук, керівником відділу пошукового маркетингу у WISE Solutions апробовано практично-орієнтований курс
WEB МАРКЕТИНГ: SEO
Вже четвертий рік вчимо студентів, маємо випускників, які працюють у сфері digital маркетингу, зокрема і у компанії Wise-Solutions (Тернопіль), яка працює на ринку розробки веб-сайтів та реклами. Також наші випускники успішно працевлаштовані у таких IT компаніях як Sasjet (Тернопіль) на посаді Marketing Manager, ELEKS, у групі компаній Magnetic One на посаді Інтернет маркетолога.

Доволі багато наших випускників успішно працюють як під час навчання, так і по завершенні в одній з найбільших маркетингових агенцій Тернополя – компанії «ДАЛІ». На посаді маркетолога, та суміжних із цією посадою професіях трудяться наші випускники у компаніях «ЗАЗА ПРІНТ», «Hey, You do. Marketing» рекламній агенції «Фреш», ТОВ «Торговий дім Міст Експрес» м. Львів, ТОВ «Торгова група АРС-кераміка» м. Тернопіль та інших успішних компаніях.

Є серед наших цьогорічних випускників і наймолодший очільник ОТГ, зокрема з липня 2021 року випускник магістратури Назар Романів приступив до виконання обов’язків в. о. голови Озернянської ОТГ, Тернопільська область. Кафедра вболіває з нашого випускника і впевнена завжди у його професійних компетентностях і людських якостях.

Студенти, які закінчили навчання на кафедрі маркетингу набули як професійних hard skills навиків, так і таких навиків,які потрібні для їх самореалізації і самоствердження, soft skills. Дуже часто вони реєструють власний бізнес, стають підприємцями, сплачують податки і стають роботодавцями для інших. Це і маркетингові агенції, рекламні агенції, дизайнерські студії, Інтернет магазини, сфера послуг і краси, надання консультацій, копірайтинг.

Маркетологів безробітних не буває
Кафедра маркетингу ЗУНУ