Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення»

У травні відбулася в онлайн-режимі ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференціія студентів, аспірантів та молодих вчених «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення» у Тернопільському національному економічному університеті.

До проведення конференції долучились зарубіжні університети-партнери ТНЕУ, зокрема: Азербайджанський державний економічний університет, Батумський державний університету імені Шота Руставелі (Грузія), Білоруський державний університет, Вроцлавський економічний університет (Республіка Польща), Люблінський католицький університет імені Павла ІІ (Республіка Польща), Опольський технічний університет (Республіка Польща), Університету економіки в Бридгощі (Республіка Польща), Університет Миколаса Ромеріса (Литва).
Збірник тез: Збірник тез конф. до друку=25
Учасники конференції виступили із цікавими доповідями і обговорили питання за такими тематичними напрямами:

1. Сучасні вектори розвитку маркетингу у сфері громадського транспорту у координатах «Україна-ЄС»
  2. Актуальні проблеми вітчизняних підприємств-надавачів транспортних послуг і шляхи їх вирішення
  3. Сучасні форми і тенденції розвитку маркетингу на українському та європейському ринках
  4. Дослідження майбутніх науковців: ««Розумний» громадський транспорт Тернопільщини»  (школярі старших класів).

Конференцію «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення» організовано в рамках виконання наукової роботи у Тернопільському національному економічному університеті на тему: «Формування механізму сталого розвитку міського транспорту на засадах концепції «розумного» міста та муніципальної екологістики», номер державної реєстрації 0117U003871 (керівник роботи – Григорій Монастирський, співкерівник – Тетяна Борисова).

Опубліковано в рубриці Наукові конференції, Новини.