Круглий стіл на тему: “Дискримінаційна реклама (на прикладі реклами м.Тернопіль) та гендерні аспекти в рекламі”

16 травня на ФЕУ відбувся круглий стіл на тему “Дискримінаційна реклама (на прикладі реклами м.Тернопіль) та гендерні аспекти в рекламі”.
Захід зібрав студентів ФЕУ та викладачів кафедри маркетингу ЗУНУ. Під час круглого столу завідувач кафедрою маркетингу Тетяна Борисова, яка очолює Тернопільське регіональне представництво Індустріального гендерного комітету з реклами і є відповідальною за гендерну політику на ФЕУ, ознайомила учасників із законодавством про дискримінаційну рекламу, ознаки дискримінації, в т.ч. за ознакою статі. До початку заходи студенти зібрали фото рекламних креативів, розміщених на білбордах і сітілайтах в м.Тернопіль.
Під час заходу разом із викладачами студенти аналізували рекламу м.Тернопіль на відповідність вимогам Закону України “Про рекламу”, отримали правовий коментар від керівника Тернопільського регіонального представництва Індустріального гендерного комітету з реклами чи дискримінаційна конкретна реклама, чи ні.
Майбутнім маркетологам важливо знати як працювати в правовому полі і уникнути штрафів, генеруючи контент, було цікаво і корисно.