Як ми навчаємось: фотозвіт

Престижність і затребуваність професії маркетолога підтверджується компаніями-партнерами кафедри, а саме: Маркетинговий центр “ДАЛІ”, Рекламна агенція “Фреш”, ІТ-фірма “Wise Solutions”, громадська організація “ТМЖК “Відродження нації”, Організатори маркетингових івентів “Marketing HAB”, з якими укладені договори про співпрацю та які є потенційними роботодавцями для наших випускників.

Завдяки продуктивним відносинам кафедри маркетингу ЗУНУ з компаніями-партнерами, студенти отримують практичний досвід через проходження практики та дуальної освіти на підприємствах (ТМ Молокія, “Микулинецький Бровар”), маркетингових агентствах, рекламних агенція та ін.


Кафедра маркетингу активно залучає до проведення лекційних і практичних занять, тренінгів, вебінарів, майстер-класів кваліфікованих маркетологів-практиків, які діляться лайхфаками і тонкощами професії із студентами, залучають їх до цікавих проектів. Постійно проводяться презентації програм стажування і працевлаштування, тематичні екскурсії на провідні підприємства.
Студенти-маркетологи приймають активну участь в різноманітних заходах пов’язаних з розвитком сучасного маркетингу, відвідуючи цікаві заходи, які відбуваються в різних куточках України.

Приєднуйся!