Екскурсія у відділ маркетингу ТОВ “АРС”

У лютому студенти-маркетологи мали нагоду познайомитись з практичною діяльністю відділу маркетингу української компанії «АРС», яка працює на ринку більше 25 років та представлена в дев’яти обласних та районних центрах Західної України.
Роман Працовнік, комерційний директор «АРС» та випускник магістратури спеціальності «Маркетинг» ЗУНУ, щиро поділився усіма аспектами роботи відділу маркетингу. Зокрема, які прийоми нейромаркетингу використовуються для офлайн та онлайн продаж, як працює SMM, мерчандайзинг, інструментарій маркетингової комунікаційної політики. Також Роман Михайлович багато цікавого розказав про корпоративний PR та креативність колег і традиційно запросив студентів після закінчення навчання на роботу в компанію «АРС».