Відгуки маркетинг ЗУНУ

Данилюк Анна, студентка-маркетолог 5 курсу, помічник управляючого акціонера ТРЦ “Подоляни”, помічник почесного консула Угорщини у Тернопільскій області:
“Без сумніву, для мене ТНЕУ – один з найкращих університетів міста. Адже він дає кожному студенту можливість самовдосконалюватися, брати участь у науково-дослідній діяльності, міжнародно стажуватись і розкривати свій потенціал. Тут працюють не тільки висококваліфіковані професіонали своєї справи, але й чудові наставники.
Я дуже задоволена, що мала змогу навчатися саме на кафедрі маркетингу. Значним плюсом у навчанні на цій кафедрі є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. У подальшому при виборі професії він дозволяє працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними. Наприклад я, працюючи у ТРЦ «Подоляни» і стикаючись з усілякими проблемами і питаннями по розвитку нашого торгового центру була вдячна викладачам, що дали мені знання, які мені пригодилися у роботі, у організації свят і у просуванні та рекламі нашої компанії. Навіть пізніше, працюючи паралельно у Почесному консульстві, мені також знадобилися знання із дисциплін, що викладалися на моїй кафедрі, в часи коли прийшлось просувати і розкручувати наше Консульство, залучати у конференції, свята, придумувати проекти, вести переговори із спонсорами.
І на останнє, хотіла би дати декілька порад вступникам: перш за все, ретельно вчіть англійську мову, так як для отримання гарної посади це обов’язковий атрибут. Вже с 1-2 курсу намагайтеся визначитися, в якій галузі ви плануєте працювати і починайте поглиблювати власні знання в цій галузі, в тому числі завдяки додатковим курсам, тренінгам, семінарам. Бажаю всім успіхів в навчанні, а кафедрі – розвитку і талановитих студентів!”

Цимбалюк Максим, студент 2-го курсу, спеціальність “Маркетинг”:
“Я довго вагався яку спеціальність та який університет обрати. Але я вважаю, що зробив правильний вибір. Тернопільський національний економічний університет – це, однозначно, саме те місце, де ваші роки пройдуть захоплююче. В цьому освітньому закладі чудово поєднують навчання, розваги та спорт.
Кафедра маркетингу – це саме та кафедра, яка надасть вам якісну фахову освіту.
На цій кафедрі молодий колектив, який йде в ногу з часом. Ці люди живуть маркетингом і прагнуть передати свої знання студентам.
На кафедрі також існує Клуб маркетологів. На цей Клуб запрошують провідних підприємців та маркетологів. Саме тому я мав можливість поспілкуватись з такими людьми, як Тарас Демкура, Михайло Гросуляк, Тетяна Чубак та багато інших”.

Котляр Катерина, магістр-маркетолог, фірма “ELEKS”:
“Без сумніву – мої очікування цілком справдилися! Після закінчення коледжу необхідно було визначитися з вибором університету, щоб в майбутньому стати справжнім кваліфікованим працівником.
Мій вибір був однозначним – це Тернопільський національний економічний університет. Викладачі на кафедрі маркетингу – сучасні, з індивідуальним підходом до студента, креативні. Заняття скеровані в руслі теорія-практика. Гнучкі і чутливі до вимог теперішнього часу. Персонал кафедри товариський, який справді переймаються успіхами своїх студентів, це дуже надихає”.

Бобрик Ірина, студентка 3 курсу, спеціальність «Маркетинг»:
«Часто мене запитують: «Чому саме Тернопіль?», «Як тобі місто?», «Не шкодуєш, що вступила саме до цього університету?» Моя відповідь впевнена і однозначна – я не те що «не шкодую», я дуже рада, що доля привела мене саме сюди! Я навчаюсь на маркетолога на 3 курсі Тернопільського національного економічного університету, факультету економіки та управління. Перше, що хочу відзначити, – це викладачі. Ніколи не могла б подумати, що люди такої посади можуть бути не лише наставниками, взірцями, прикладами для наслідування, але й справжніми друзями, які завжди дбають, аби навчання приносило окрім відмінних знань море позитивних емоцій, спогадів та незабутніх моментів. Також важливо відмітити нашого декана – Островерхова Віктора Михайловича, який дбає про КОЖНОГО студента! Йому не байдужа доля жодного з нас. Дуже великим плюсом є те, що попри теоретичних знань в університеті нам надають багато практичних занять з простого маркетингу та Інтернет-маркетингу. Запрошують різноманітних спікерів, практиків, власників найкращих підприємств, аби ми могли познайомитись з ними ближче, поспілкуватись, запитати усе, що нас цікавить та навіть згодом влаштуватись на роботу. Я з гордістю кажу, що навчаюсь саме тут, адже ТНЕУ (і маркетинг в ТНЕУ) – це круто та престижно!»

Швець Оксана, магістр з маркетингу:
“Сталося в мене все спонтанно, до останнього я думала поступати дальше на соціальну роботу, але наприкінці я захотіла мати дві спеціальності, бакалавра (соціальна робота), магістратура (маркетинг). Так і сталося, поступила я на 5 курс на маркетолога – це для мене був як перший курс, бо нікого я не знала, ні викладачів, ні студентів. Але я задоволена своїм вибором, тому що викладачі, які мене навчали протягом 5 курсу, є гідні та достойні маркетологи. Я за цей рік взнала багато як теорії, так і практики, яку для нас викладали хороші спеціалісти: Іванечко Н.Р, Хрупович С.Є, Турчин Л.Я, знавці своєї справи. Завідувач кафедри Борисова Т.М також навчила нас аналізувати підприємства, розказувала нам, як ми повинні писати магістерську. Наша кураторка Меленчук Ю.Т. завжди старалася нас чогось нового навчити і розказати як по маркетингу, так і по інших питаннях, які нас цікавили, вона завжди знаходила відповідь. Також 5 курс старався підтримати організаційну діяльність, ходили з всією кафедрою і студентами, святкувати День маркетолога, їздили на екскурсію в Микулинецький пивзавод, проводились різні тренінги для студентів. Наші викладачі запрошували на пари студентів, які колись навчалися на нашій кафедрі, щоб вони нам розказали про свій бізнес, як вони його створили, про то де вони зараз працюють – це для нас було цікаво. Мені все сподобалося, кафедра маркетингу є найкраща!”

Кузьмович Юля, магістр-маркетолог, щаслива молода матуся:
“Навчання на кафедрі маркетингу дає знання із безлічі дисциплін, які потрібні і стають у нагоді не лише у професійному відношенні, але й у повсякденному житті. На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, професіонали своєї справи та просто хороші, молоді, ввічливі та креативні люди, до яких завжди можна звернутися за порадою чи допомогою.
Щодо навчального процесу завжди вислухають і допоможуть знайти вихід з любої ситуації.
Спеціальність «Маркетинг» дає широкий спектр знань, які можна застосувати у різних сферах сучасного світу. Це місце де кожен може зустріти нового друга, знайти в собі прихований потенціал, отримати багато навичок і здібностей.
А найкраще те, що тут тобі завжди раді та готові допомогти!”