Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами

9 серпня Західноукраїнський національний університет, громадські організації «ТМЖК «Відродження нації»», за підтримки «КримСОС», у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні провели захід у Тернопільській територіальній громаді “Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами”.
Метою заходу було посилення соціальної включеності внутрішньо переміщених осіб. У заході прийняли участь понад 30 учасників, які тимчасово переїхали з Харківської, Миколаївської, Донецької, Херсонської областей. Учасники отримали інформацію про соціальні виплати та інші види допомог, опанували техніки пропрацювання наслідків психологічних травм, набутих за часів повномасштабної війни в Україні, дізналися про можливості участі у соціально-культурному житті громади міста Тернопіль, обговорили проблеми працевлаштування та відкриття власного бізнесу в місті, а також як їх вирішити, разом із викладачами кафедри маркетингу будували ком’юніті для ВПО на базі Західноукраїнського національного університету.
Дякуємо експертам заходу за надзвичайно важливу інформацію для ВПО:
Уляні Микитюк, начальниці відділу з прийому громадян Управління соціальної політики, відповідальної за допомогу сім’ям внутрішньо переміщених осіб у Тернопільському управлінні соціальної політики;
Марині Пасєчник, регіональній координаторці ГО «КримСОС» в Тернопільській області;
Світлані Хрупович, сертифікованій менторці курсу «Introduction to Business» від Естонської бізнес-школи, доцентці Західноукраїнського національного університету;
Олені Борисяк, фахівчині з дизайну кар’єри і проєктного менеджменту;
Тетяні Надвиничній, психологу, фахівчині по роботі із кризовими ситуаціями, доцентці кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету;
Тетяні Борисовій, тренерці бізнес-груп в ГО «ТМЖК «Відродження націй», завідувачці кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету.