Інтеграційна зустріч із внутрішньо переміщеними особами в Озернянській об’єднаній територіальній громаді

Інтеграційна зустріч із внутрішньо переміщеними особами відбулась 18 серпня в Озернянській об’єднаній територіальній громаді. Захід провели Західноукраїнський національний університет, громадська організація «ТМЖК «Відродження нації»» за підтримки «КримСОС», у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні.
У зустрічі прийняли участь 30 учасників, які тимчасово переїхали з Харківської, Донецької, Луганської областей. Учасники мали можливість отримати інформацію про соціальні виплати та інші види допомог, опанувати техніки пропрацювання наслідків психологічних травм, набутих за часів повномасштабної війни в Україні, дізнатися про можливості участі у соціально-культурному житті громади села Озерна, обговорити проблеми працевлаштування та відкриття власного бізнесу в ОТГ, а також як їх вирішити, разом із викладачами кафедри маркетингу будувати ком’юніті для ВПО на базі Західноукраїнського національного університету.
Захід мав на меті посилити соціальну включеність внутрішньо переміщених осіб, які проживають у лікарні с. Озерна Тернопільського району.
Важливу інформацію для внутрішньо переміщених осіб надали такі експерти:
Назар Романів, тимчасово виконуючий обов’язки голови Озернянської ОТГ;
Уляна Дудар, спеціалістка ЦНАП Озернянської ОТГ Тернопільської області;
Марина Пасєчник, регіональна координаторка ГО «КримСОС» в Тернопільській області;
Світлана Хрупович, сертифікована менторка курсу «Introduction to Business» від Естонської бізнес-школи, доцентка Західноукраїнського національного університету;
Тетяна Надвинична, психолог, фахівчиня по роботі із кризовими ситуаціями, доцентка кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету;
Тетяна Борисова, тренерка бізнес-груп в ГО «ТМЖК «Відродження націй», завідувачка кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету.

Опубліковано в рубриці Новини.