Зимова школа ЗУНУ з нейромаркетингу

28 лютого 2023 на факультеті економіки та управління ЗУНУ відбулося вручення сертифікатів про успішне завершення І Зимової школи з нейромаркетингу кафедри маркетингу. Школа тривала упродовж січня 2023 року у дистанційному форматі.
Попри складну ситуацію в Україні та завдяки можливостям дистанційного навчання, її учасниками стали 13 слухачів різних шкіл та коледжів: ЗОШ № 3, №14, №24, Тернопільської української гімназії імені Івана Франка, Глинської гімназії, Тернопільського фахового коледжу харчових технологій та торгівлі.
Разом із сертифікатом учасники отримали запрошення на екскурсію разом з друзями та однокласниками до лабораторії нейромаркетингу та реклами ЗУНУ та участі в нейроексперименті.