Нетво́ркінг для внутрішньо переміщених осіб «Працюємо заради Перемоги»!»

20 березня 2023 року в м.Тернопіль відбувся нетво́ркінг для внутрішньо переміщених осіб «Працюємо заради Перемоги»!», організаторами якого стали Західноукраїнський національний університет, Тернопільське управління соціальної політики, ГО «Мережа громадських організацій підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні», ГО «ТМЖК «Відродження нації» в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.
Метою заходів, які проходять у рамках соціального проєкту «Працюємо заради Перемоги!», є підтримка вимушено переселених осіб, які залишили житло через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали у місто Тернопіль. Більшість учасників проведеного заходу переїхали із Донецької та Луганської областей і тимчасово проживають у гуртожитку Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну, в конференц-залі якого і було проведено захід.
Учасники нетво́ркінгу обговорити проблеми адаптації внутрішньо переміщених осіб у місті Тернопіль, можливості щодо отримання різних видів допомог для ВПО, отримали роз’яснення щодо непродовольчої допомоги для ВПО, які проживають у Тернополі, від начальниці відділу з прийому громадян у Тернопільському управлінні соціальної політики Уляни Микитюк. Також пані Уляна залишила учасникам інформаційні буклети – дорожні карти, де вказані контакти для отримання додаткової інформації для ВПО з усіх видів питань за потреби в Тернопільській області.
Учасники заходу ознайомились із техніками пропрацювання наслідків психологічних травм, набутих за часів повномасштабної війни в Україні та з комплексом необхідних для профілактики психологічних розладів вправ, про які розповіла психолог-консультант, фахівчиня з кризової психології Надвинична Тетяна.
Під час нетво́ркінгу відбулося обговорення питань пов’язаних із працевлаштуванням внутрішньо переміщених осіб та набуттям практичних навичок роботи в сучасних соціальних мережах. Учасники заходу взяли участь у майстер класі «Формування практичних навичок роботи з LinkedIn для пошуку роботи», який провела Борисова Тетяна.
Під час нетво́ркінгу учасники мали можливість отримати юридичну допомогу в юриста Михайла Оболенцева стосовно питань, які їх турбували (відновлення втрачених документів, оформлення опікунства та ін.).
Щиро дякуємо всім учасникам за зустріч. Дякуємо спікерам заходу за надзвичайно корисну інформацію для ВПО:
Аллі Демборинській, директорці Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну;
Лілії Міщун, заступниці директорки Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну;
Ользі Горошко, тренерці та соціальному працівнику ГО «ТМЖК «Відродження нації»;
Михайлу Оболенцеву, юристу ГО «ТМЖК «Відродження нації»»;
Тетяні Надвиничній, психологу-консультанту, фахівчині з кризової психології;
Уляні Микитюк, начальниці відділу з прийому громадян у Тернопільському управлінні соціальної політики, експерту з питань соціальної допомоги ВПО;
Тетяні Борисовій, координатору Мережі громадських організацій підтримки внутрішньо переміщених осіб в Тернопільській області, тренерці ГО «ТМЖК «Відродження нації»», аналітику і фахівчині із реінтеграції потерпілих та людей у скрутних життєвих обставинах.