30 листопада студенти-маркетологи Кафедра підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ (Факультет економіки та управління – ТНЕУ) відвідали маркетинговий центр «Далі». Директор маркетингового агенства Андрій Богданович Буяк (Andriy Buyak) поділився досвідом роботи, дав практичні поради та розкрив деякі таємниці маркетингу. Також студенти мали змогу допомогти з створенням слогану для однієї із компаній, з якою працює агент ство.
![](http://marketing.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/251878_493994_1391782619-720x380.jpg)
Екскурсія у маркетинговий центр «Далі»
Опубліковано в рубриці Новини.