29 листопада студенти-маркетологи Кафедра маркетингу ТНЕУ (Факультет економіки та управління – ТНЕУ) прийняли участь у екскурсії офісом eMagicOne. Дякуємо керівнику відділу маркетингу Oksana Semenyuk та Inna Drayuk за можливість побачити де і як працюють та відпочивають працівники eMagicOne, цікаве спілкування і практичні поради для майбутніх Інтернет-маркетологів!
![](http://marketing.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/44-1_2.png)
Екскурсія офісом eMagicOne
Опубліковано в рубриці Новини.