Участь у національному проєкті “Digitaliзація громадських організацій”!

У рамках проекту студенти-маркетологи матимуть можливість вже у наступному навчальному році безкоштовно користуватись платформою «Microsoft 365» на практичних із дисциплін «Маркетингова аналітика» (бакалаври) та «Автоматизація маркетингу» (магістри).

Колектив кафедри маркетингу є членами громадської організації «Відродження нації» з 2017 р. Ліцензійне програмне забезпечення буде встановлене у ГО, проте завдяки підписаній угоді студенти-маркетологи зможуть опанувати сучасну методологію роботи в мережі, навчись працювати з онлайн-інструментами взаємодії із командою, вивчити інструменти візуалізації даних, дизайну, редагування фото та відео, організовувати вебінари та онлайн-конференції при дистанційному навчанні.

Проєкт “Digitaliзація громадських організацій” виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).