Акція “Міцне коріння – розлога крона”

Сьогодні, 26 квітня 2017 року, біля входу до навчального корпусу №3 ТНЕУ відбулась акція “Міцне коріння – розлога крона”.

За ініціативи студентів-магістрів групи ПТБДм-11 та за активної підтримки викладачів факультету економіки та управління, а також студентів бакалаврату, на галявині біля корпусу висаджена блакитна ялина з нагоди відкриття в нашому університеті спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (набір 2016 року).

Це нова для нашого вузу спеціальність, яка є перспективною серед спеціальностей економічного спрямування i викликана до життя трансформаційними процесами в економіці, динамічними змінами на ринку праці та реакцією на перманенті зміни у системі освіти.

Підготовка менеджерів, професіоналів та фахівців за цією спеціальністю має на меті дати здобувачам необхідні знання, вміння та професійні навички для започаткування власного бізнесу, організаційної, управлінської, комерційної діяльності у торгівлі, ресторанному господарстві, біржовій діяльності, побутовому обслуговуванні та ін.

Бажаємо студентам, їхнім наставникам, адміністрації факультету подальших успіхів у підготовці нового покоління економістів!

PS: студенти і викладачі висловлюють вдячність за допомогу в виборі дерева-символу заходу доктору сільськогосподарських наук, професору Юрію Гайді (ТНЕУ); пропозицію слогану спеціальності ПТБД кандидату філологічних наук, доценту Лесі Вашків (ТНПУ); візуалізацію спеціальності ПТБД, графічному дизайнеру Тарасу Бойчику (м. Лодзь, Польща).