13 березня відбулося засідання круглого столу

13 березня відбулося засідання круглого столу «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми» за участі представників Тернопільського національного економічного університету, громадської організації «Відродження націй», представників Тернопільської обласної державної адміністрації.

Було розглянуто низку актуальних питань, котрі стосувались шляхів зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Тернопільській області, а також представлено стратегію інформаційної кампанії «Запитай мене, що таке безпечна міграція». Встановлено, що майбутня інформаційна кампанія потребує уточнення щодо змісту та каналів передачі цільового повідомлення, рівня обізнаності цільових аудиторій.

Науковців ТНЕУ запросили провести дослідження рівня обізнаності учнівської молоді (учнів 11-х класів ЗОШ та випускників коледжів нашої області) з проблемою торгівлі людьми та їх міграційних настроїв. Дослідження такого масштабу проводитиметься в Україні вперше, в ході дослідження планується охопити школи та коледжі районних центрів області та м. Тернополя.
За підтримки ректора ТНЕУ д.е.н., професора Крисоватого А.І. створено робочу групу, яка проведе дослідження рівня обізнаності та міграційних настроїв учнівської молоді Тернопільської області протягом квітня-травня методом опитування. До складу робочої групи запрошено викладачів кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу і кафедри економіки підприємств та корпорацій. 

За результатами дослідження буде підготовлено аналітичний звіт, який буде направлений Міністерству соціальної політики України, до Тернопільської ОДА, Тернопільської міської ради та міжнародних донорів з метою розробки рекомендацій щодо проведення інформаційних кампаній з підвищення обізнаності учнівської молоді щодо торгівлі людьми та неврегульованої міграції.

Опубліковано в рубриці Новини.