Поради першокурсникам

5 порад першокурсникам від Юлії Процишин, куратора групи:
№1
✅Не хвилюйся! У перші дні й навіть тижні навчання ти напевно будеш відчувати розгубленість – все навколо незнайоме. Це абсолютно нормальний стан, пов’язаний з адаптацією до нових обставин, що дуже скоро пройде. ?Але поки ти погано орієнтуєшся в лабіринтах коридорів і нумерації аудиторій, візьми собі за правило виходити з дому (або гуртожитку?) хвилин на 10-15 раніше, ніж того вимагає час на дорогу до університету, щоб не запізнитися на першу пару.
№2
✅Не витрачай час даремно⏳. Якщо хочеш домогтися успіхів в обраній професії, починай ретельно займатись із самого початку навчання?.
№3
✅”Не ний”?, що у тебе купа пар. Без них (після випуску) буде гірше. Також пам’ятай, що університет − це місце перетину величезної кількості людей, до того ж дуже цікавих. Тут можна знайти тих, з якими будеш організовувати фестивалі?, виступати на конференціях?, їздити за кордон? або в сусідні міста на різні свята брати участь у різноманітних тренінгах?, семінарах, хакатонах.
Ніхто не знає, як складеться життя, тому велика кількість друзів-приятелів, організаторів, спонсорів і викладачів, які знають тебе у справі, дуже допоможе в майбутньому?.
№4
✅❗❗❗Най-найголовніше − не відкладати все на потім. Міфічне «завтра», як показує практика, ніколи не настає. Хочеш піти на зустріч з практиком, почути його історію успіху? ?Бігом туди! Хочеш в “Клуб маркетологів”? Вступай! І не треба боятися, що не впораєшся з великою кількістю предметів та іншими завданнями, все вдасться, головне бажання.
№5
✅Особливо важким іноді видається процес пристосування до нових умов для першокурсників, що приїхали навчатися з інших міст, районів. Повністю змінюються коло друзів, ритм життя, умови проживання?. Проте не хвилюйся.☑ Новий етап твого дорослого життя розкриває нові можливості для професійного та особистого розвитку.
Людині потрібні зміни, щоби вона розкрила нові грані своєї особистості!✨

Опубліковано в рубриці Новини.