“Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами” в м.Скалат

29 серпня у Скалатській міській територіальній громаді відбувся захід “Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами”, який провели громадська організація «ТМЖК «Відродження нації»», Західноукраїнський національний університет, за підтримки “КримСОС”, у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні.
Учасники мали можливість разом з експертами обговорити проблеми адаптації внутрішньо переміщених осіб у місті Скалат, можливості та умови для учасників заходу отримувати соціальні виплати та інші види допомоги, отримали інформацію щодо безкоштовних послуг, що надаються ВПО відповідно до законодавства та можливості участі у соціально-культурному житті громади міста Скалат. Разом з психологом учасники опанували техніки самодіагностики психологічних станів і пропрацювали наслідки психологічних травм, набутих за часів повномасштабної війни в Україні, обговорили проблеми працевлаштування та відкриття власного бізнесу в місті, разом із викладачами кафедри маркетингу будували ком’юніті для ВПО на базі Західноукраїнського національного університету.
Метою заходу було посилення соціальної включеності та бізнес-активності внутрішньо переміщених осіб. В інтеграційному заході прийняли участь 30 учасників, які тимчасово переїхали до Скалата з м.Маріуполя, Харківської, Миколаївської, Донецької областей.
Дякуємо експертам заходу за надзвичайно корисну інформацію для ВПО:
Петру Савончаку – міському голові Скалатської міської ради;
Тетяні Моржевській, керівниця економічного відділу Скалатської міської ради;
Нелі Іванечко, менеджерці мережі закладів громадського харчування, доцентці Західноукраїнського національного університету;
Тетяні Надвиничній, психологу, фахівчині по роботі із кризовими ситуаціями, доцентці кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету;
Марині Пасєчник, регіональній координаторці ГО «КримСОС» в Тернопільській області;
Тетяні Борисовій, завідувачці кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету, тренерці бізнес-груп в ГО «ТМЖК «Відродження націй».

Опубліковано в рубриці Новини.